koláž.jpg

Vzdělávací agentura ACADEMY

Motto: "Lidé žijí na celém světě, pomůžeme Vám s nimi komunikovat..."


TEL: 608808094, 588188913, e-mail: academy@volny.cz
Postřelmovská 2029/1b, 789 01   Zábřeh

                    VÝUKA  - PŘEKLADY  - TLUMOČENÍ . . . jazyka anglického

angličtina  němčina  španělština  ruština  francouzština  italština

NOVĚ výuka i o víkendu!

verejnost.bmp
SKYPE.bmp
FIRMY2.bmp

služby zdarma na našich učebnách:

občerstvení.jpg
wifi2.jpg
copy.jpg
library.jpg
consultation.jpg
OBČERSTVENÍ, WI-FI PŘIPOJENÍ, COPY CENTRUM, KNIHOVNA, MOŽNOST KONZULTACÍ

akceptujeme tyto platební karty:

platby.jpg

lektorská zóna

jazykovky3.gif
FB logoIII.gif
Kartička pojištěnce
Pro případné zdravotní komplikace dítěte je vhodné dodat kartičku pojištěnce nebo její kopii.
Věci s sebou:
Přezůvky, pohodlné oblečení dovnitř i ven podle počasí, boty na běhání, opalovací krém, pokrývka hlavy, láhev na pití, ručník. V případě uvážení rodiče a dle věku dítěte i náhradní oblečení.
pro více informací, tel: 608 808 094
Před tím, než se dítě zahájí svůj první den na příměstském táboře, podepíše rodič krátké prohlášení, kde je uvedeno, že dítěti nic nebrání v tom, aby po následující dobu trvání tábora bylo dítě v našem zařízení přítomno. Rodič dále uvede na sebe číslo svého mobilního telefonu a v případě jakéhokoliv problému má náš lektor možnost rodiči zatelefonovat.
některé obrázky na tomto webu byly použity z databáze: freepik.com Some voctors and photograps have been desigend by freepik.com. Vecotrs and pictures used on this website are available HERE including the information about their authors. Některé grafické prvky byly pořízeny formou kopě, číslo dokladu: #2857-1245. Some graphic items have been purchased, Invoice​#2857-1245.
všechny materiály na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů z těchto stránek může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a jiných zákonů. © Academy 2011

k osobním údajům, které poskytujete vyplněním registračních formulářů na těchto stránkách, je přistupováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a bude s nimi nakládáno ve smyslu tohoto zákona
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one