koláž.jpg

Vzdělávací agentura ACADEMY

Motto: "Lidé žijí na celém světě, pomůžeme Vám s nimi komunikovat..."


TEL: 608808094, 588188913, e-mail: academy@volny.cz
Postřelmovská 2029/1b, 789 01   Zábřeh

                    VÝUKA  - PŘEKLADY  - TLUMOČENÍ . . . jazyka anglického

angličtina  němčina  španělština  ruština  francouzština  italština

NOVĚ výuka i o víkendu!

verejnost.bmp
SKYPE.bmp
FIRMY2.bmp

služby zdarma na našich učebnách:

občerstvení.jpg
wifi2.jpg
copy.jpg
library.jpg
consultation.jpg
OBČERSTVENÍ, WI-FI PŘIPOJENÍ, COPY CENTRUM, KNIHOVNA, MOŽNOST KONZULTACÍ

akceptujeme tyto platební karty:

platby.jpg

lektorská zóna

jazykovky3.gif
FB logoIII.gif
Kurz "Quick and Fast" je určen k tomu, aby Vás posunul co nejvíce vpřed. Potřebujete se v krátkém čase zdokonalit v angličtině v rámci Vašeho zaměstnání? Chystáte se do zahraničí? Máte nového kolegu, rodinného příslušníka či dokonce partnera, se kterým potřebujete komunikovat anglicky? Tento kurz Vám pomůže - je ale třeba si říci hned na začátku, že budete muset věnovat trochu více času domácí přípravě - zejména slovní zásobě, ale vyplatí se to!

Vyzkoušejte naši úvodní hodinu zdarma a lektor Vám stanoví Váš individuální studijní plán, jehož výsledek Vám bude zaslán do mailu.

CHCI VYZKOUŠET ÚVODNÍ HODINU ZDARMA
 
33665611_s.jpg
některé obrázky na tomto webu byly použity z databáze: freepik.com Some voctors and photograps have been desigend by freepik.com. Vecotrs and pictures used on this website are available HERE including the information about their authors. Některé grafické prvky byly pořízeny formou kopě, číslo dokladu: #2857-1245. Some graphic items have been purchased, Invoice​#2857-1245.
všechny materiály na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů z těchto stránek může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a jiných zákonů. © Academy 2011

k osobním údajům, které poskytujete vyplněním registračních formulářů na těchto stránkách, je přistupováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a bude s nimi nakládáno ve smyslu tohoto zákona
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one