koláž.jpg

Vzdělávací agentura ACADEMY

Motto: "Lidé žijí na celém světě, pomůžeme Vám s nimi komunikovat..."


TEL: 608808094, 588188913, e-mail: academy@volny.cz
Postřelmovská 2029/1b, 789 01   Zábřeh

                    VÝUKA  - PŘEKLADY  - TLUMOČENÍ . . . jazyka anglického

angličtina  němčina  španělština  ruština  francouzština  italština

NOVĚ výuka i o víkendu!

verejnost.bmp
SKYPE.bmp
FIRMY2.bmp

služby zdarma na našich učebnách:

občerstvení.jpg
wifi2.jpg
copy.jpg
library.jpg
consultation.jpg
OBČERSTVENÍ, WI-FI PŘIPOJENÍ, COPY CENTRUM, KNIHOVNA, MOŽNOST KONZULTACÍ

akceptujeme tyto platební karty:

platby.jpg

lektorská zóna

jazykovky3.gif
FB logoIII.gif
Preferujete osobní výuku angličtiny kdy se lektor věnuje pouze Vám? Nabízíme individuální výuku všech úrovní pokročilostí, včetně úplných začátečníků či velmi pokročilých.
Individuální výuka je velmi efektivní a osvědčený způsob, při kterém máte jistotu, že při výuce, tzv. "nesplynete s davem". Výuka může probíhat v naší učebně v Zábřeze, na Postřelmovské ulici, či Vás lektor může navštívit v místě Vašeho bydliště nebo v zaměstnání. 
Na začátku výuky vždy probíhá tzv. "nultá" lekce (bonusová=zdarma, cca. 30 min.) a až po ní se zahajuje blok 12 lekcí. Na "nulté" lekci provede lektor analýzu současných znalostí studenta, zejména zjistí úroveň porozumění mluvenému slovu, psaném textu a stanoví stupeň konverzace. Lektor se Vás dotáže co je Vaší prioritou - zdali se chcete zdokonalit v gramatice či spíše v konverzaci, dále zmapuje, ve kterých oblastech jsou Vaše "nejslabší místa". 
Do příští hodiny doručí písemně zpracovanou analýzu Vaší úrovně znalostí a společně si stanovíte CÍL, jaké úrovně chcete v angličtině dosáhnout a za jaký časový úsek. Na základě této analýzy budete mát vypracovaný INDIVIDUÁLNÍ STUDIJNÍ PLÁN.
Vyučovací hodina trvá nikoliv obvyklých 45 ale 60 minut. Není nutné platit roční či 1/2roční kurzovné - v naší agentuře se hradí předem pouze 12 lekcí a pak se můžete rozhodnout, zdali budete chtít v angličtině pokračovat či si dáte přestávku. Doporučujeme minimálně jednu 60 minutovou lekci týdně, při zájmu o intenzivnější výuku, se lze domluvit na 90 minuté vyučovací hodině.
CENÍK:
Cena je za jednu vyučovací hodinu: 

1 student - individuálně ...350 Kč (60 min.) / 280 Kč (45 min.) / 415 Kč (90 min.)
2 studenti ve skupině....... 190 Kč (60 minut) / 245 Kč (90 minut) / osoba
3 studenti ve skupině....... 165 Kč (60 minut) / 215 Kč (90 minut) / osoba
4 studenti ve skupině....... 130 Kč (60 minut) / 185 Kč (90 minut) / osoba

Kurzy si můžete sestavit podle Vašeho přání buď pouze na 60 či na 90 minut (s přestávkou).


​S kartou Student+ máte cenu z výše uvedeného ceníku o 7% znižší! (např. výuka 1 studenta vychází na 325 Kč / 60 min.)

Uvedená cena je konečná, nejsme plátci DPH. V případě dojíždění ke klientovi mimo Zábřeh je k ceně jedné vyučovací hodiny účtována sazba 50 - 150 Kč dle vzdálenosti.
Učebnice se volí po dohodě mezi lektorem a studenty a není součástí ceny za výuku. Ostatní výukové materiály (reprografické kopie, "doplňovačky", rekvizity a jiné pomůcky) jsou zahrnuty v ceně kurzovného.
přihlášky a více info na tel: 608 518 677 nebo lze využít webový formulář:
některé obrázky na tomto webu byly použity z databáze: freepik.com Some voctors and photograps have been desigend by freepik.com. Vecotrs and pictures used on this website are available HERE including the information about their authors. Některé grafické prvky byly pořízeny formou kopě, číslo dokladu: #2857-1245. Some graphic items have been purchased, Invoice​#2857-1245.
všechny materiály na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné použití jakýchkoliv materiálů z těchto stránek může znamenat porušení zákonů o autorských právech, zákonů o ochranných známkách a jiných zákonů. © Academy 2011

k osobním údajům, které poskytujete vyplněním registračních formulářů na těchto stránkách, je přistupováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a bude s nimi nakládáno ve smyslu tohoto zákona
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one